FC TENSTAR MELLE

Officiële website

Stamnumer : 7206

HET BESTUUR

Voorzitter - VZW

Schatbewaarder - Media -Publiciteit - VZW

Secretaris - Kledij - Publiciteit - Contracten - VZW

Jeugdsecretaris - Tornooien - VZW

Jan Tillieu

Christoph Saerens

John Meersschaut

Geert Vanstraeseele

jan.tillieu@telenet.be

0491/74.24.42

christophe.saerens@pandora.be

0476/91.57.60

john.meersschaut@skynet.be

0473/46.19.53

geert.vanstraeseele@telenet.be

0468/48.65.89

Juridische zaken - VZW

Logistieke Ondersteuning

Gerechtigd correspondent - Logistieke ondersteuning

Jeugdbeleid

Michiel Beek

Andrea Claeys

Hilde Polyn

Marc De Cock

beekmichiel@hotmail.com

 

 

van.thuyne.bvba

@pandora.be

0495/78.84.36

rickyenhilde@gmail.com

0496/46.33.28

marcdecock3@gmail.com

0483/47.26.38

Bestuurslid VZW

Erevoorzitter

Wim Petereyns

Pierre Serlet

info@wp-services.be

0475/25.24.80

pierre.serlet@skynet.be

DE MEDEWERKERS

Voorraadbeheer kantine

Uitbating kantine

Technische dienst Onderhoud infrastructuur

Onderhoud terreinen

Maurice Schuerbeke

Natalie Blondia

Etienne Van Rijckeghem

André Rijckbosch

maurice.schuerbeke

@telenet.be

0473/99.06.31

natalie.blondia@telenet.be 0474/35.57.16

 

 

 

rosiers51@scarlet.be

0473/999576

0474/77.38.84

Logistieke ondersteuning

Onderhoud en belijning terreinen

Kantinemedewerkster

Reinigen kledij

Norbert Biebouw

Patrick

Dorine Van Bossele

Sonia

biebouw.norbert@skynet.be

 0479/48.21.27

 

dorine.vanbossele

@gmail.com

 

 

CONTACTGEGEVENS

Varingstraat 1E

9090 Melle

 

Tel : 0476/91.57.60

E-mail : infotenstar@telenet.be

LIKE ONS OP FACEBOOK

Alle foto's die op deze website te zien zijn, zijn eigendom van FC Tenstar Melle. Ingevolge de wet op de privacy hebben alle betrokkenen en ouders het recht om bezwaar aan te tekenen tegen gepubliceerde foto's waarop zij of hun kinderen voorkomen. Indien zij dit niet wenselijk vinden, volstaat het een mailtje te verzenden naar ons contactadres. De foto's zullen dan onmiddellijk worden verwijderd.

 

Deze foto's mogen niet worden vermenigvuldigd of openbaar gemaakt zonder de voorafgaandelijke, schriftelijke toestemming van de webmaster.

 

© 2017, Tenstar Melle, Alle rechten voorbehouden

 

Website door Yanis DM